Volg ons op Facebook

Nieuws

3/9/2020

VOOR DE WEDSTRIJDEN ZIJN ER GEEN KLEEDKAMERS BESCHIKBAAR - SPORTERS DIENEN GEKLEED TE ARRIVEREN. DOUCHES NA DE WEDSTRIJD ZIJN BESCHIKBAAR VANAF U16

2/9/2020

CONFORM DE CORONA-MAATREGELEN GENOMEN DOOR HET LOKAAL BESTUUR, WORDEN ONZE WEDSTRIJDEN TOT NADER ORDER ZONDER PUBLIEK GESPEELD. IN DE CAFETARIA VERBONDEN AAN SPORTHAL DE DULPOP GELDEN DE HORECAMAATREGELEN

  



Meer mededelingen ...

Activiteiten

StartTitel

Vergaderingen

StartTitel
30/09/2020 20:00 BESTUURSVERGADERING

Sponsors

Wedstrijden


DatumThuisploegUitslagBezoekersWaar
za - 19/09 - 09:30Geranimo Bornem Basket G12 A74 - 28BBC Glory Bazel G12 BSporthal Breeven
za - 19/09 - 11:00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A50 - 51BBC Glory Bazel G12 A't wit zand
za - 19/09 - 12:30Essense Esbac J21 A106 - 44BBC Glory Bazel J21 ASportcomplex Hemelrijk
za - 19/09 - 12:30Sobabee Zwijndrecht G10 B1 - 1BBC Glory Bazel G10 ASporthal Zwijndrecht
za - 19/09 - 15:00Basket Stabroek G14 A84 - 15BBC Glory Bazel G14 ASporthal Attenhoven
za - 19/09 - 19:00BBC Helios SanoRice Zottegem HSE C68 - 82BBC Glory Bazel HSE AHelios
zo - 20/09 - 11:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 C33 - 35BBC Glory Bazel G12 CSporthal De Witte Molen


DatumThuisploegUitslagBezoekersWaar
za - 26/09 - 09:30Horticult Kontich Wolves G14 B - BBC Glory Bazel G14 ASporthal Sint Rita
za - 26/09 - 12:30Antwerp Wolf Pack J21 A - BBC Glory Bazel J21 ASporthal Kiel
za - 26/09 - 13:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A - BBC Glory Bazel G12 ASporthal De Witte Molen
za - 26/09 - 14:00Panters Baasrode G10 A - BBC Glory Bazel G10 APantershal
za - 26/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12 C - Sobabee Zwijndrecht G12 ASportcentrum De Dulpop
za - 26/09 - 15:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 B - BBC Glory Bazel G12 BSporthal De Witte Molen
za - 26/09 - 17:00BBC Glory Bazel HSE A - BC Lede HSE ASportcentrum De Dulpop

Agenda

StartEindeTitelLocatie
25/09/2020 16:30 25/09/2020 17:30 Training G08A Dulpop T1
25/09/2020 16:30 25/09/2020 18:00 Training G10A Dulpop T3
25/09/2020 21:00 25/09/2020 22:30 Training J21A Dulpop T1
28/09/2020 17:30 28/09/2020 19:00 Training G12A Dulpop T1
28/09/2020 17:30 28/09/2020 19:00 Training G12C Dulpop T2
28/09/2020 17:30 28/09/2020 19:00 Training G12B Dulpop T3
28/09/2020 18:00 28/09/2020 19:00 Training Initiatie Dulpop Ballon
28/09/2020 19:00 28/09/2020 20:30 Training J21A Dulpop T2
28/09/2020 19:00 28/09/2020 20:30 Training HSEA Dulpop T3
28/09/2020 21:30 28/09/2020 23:00 Training Masters Dulpop T3
29/09/2020 17:30 29/09/2020 19:00 Training G10A Dulpop T3
29/09/2020 17:30 29/09/2020 19:00 Training G08A Dulpop T2
29/09/2020 17:30 29/09/2020 19:00 Training G14A Dulpop T1
30/09/2020 15:30 30/09/2020 17:00 Training G12C Dulpop T2
30/09/2020 15:30 30/09/2020 17:00 Training G12B Dulpop T3
30/09/2020 17:00 30/09/2020 18:30 Training G14A Dulpop T2
30/09/2020 17:00 30/09/2020 18:30 Training G12A Dulpop T3
30/09/2020 21:30 30/09/2020 23:00 Training HSEA Dulpop T1
02/10/2020 16:30 02/10/2020 18:00 Training G10A Dulpop T3
02/10/2020 16:30 02/10/2020 17:30 Training G08A Dulpop T1
02/10/2020 21:00 02/10/2020 22:30 Training J21A Dulpop T1
05/10/2020 17:30 05/10/2020 19:00 Training G12A Dulpop T1
05/10/2020 17:30 05/10/2020 19:00 Training G12C Dulpop T2
05/10/2020 17:30 05/10/2020 19:00 Training G12B Dulpop T3
05/10/2020 18:00 05/10/2020 19:00 Training Initiatie Dulpop Ballon