Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

DatumThuisploegBezoekersUitslagWedstrijdStatusVertrekLocatie Wedstrijd
ma - 20/08 - 21:30BBC Glory Bazel Masters Burcht58 - 64Oefenwedstrijd Gespeeld Dulpop - kant turnzaal Verslag
za - 25/08 - 09:15Geranimo BornemBBC Glory Bazel J16 A26 - 101Oefenwedstrijd Gespeeld Barelstraat 111B, 2880 Bornem
za - 25/08 - 16:00Wuustwezel BBC HSE CBBC Glory Bazel HSE A51 - 68Oefenwedstrijd Gespeeld Gemeentelijke sporthal Wuustwezel OR0020900601 Verslag
do - 30/08 - 15:00Gallia BeezBBC Glory Bazel J16 A55 - 56Oefenwedstrijd Gespeeld Hall de Beez
za - 01/09 - 12:45BBC Glory Bazel G10 BRemant Basics Melsele-Beveren G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJF07 Verslag
za - 01/09 - 13:00Amon Jeugd Gentson J16 ABBC Glory Bazel J16 A100 - 49Competitie Gespeeld Leopoldskazerne LAJ1621DBE07 Verslag
za - 01/09 - 14:45BBC Glory Bazel J18 ABC Lede J18 A14 - 101Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHG09 Verslag
za - 01/09 - 14:45BBC Glory Bazel J18 ABC Lede J18 A14 - 101Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEC12
za - 01/09 - 16:45BBC Glory Bazel G12 ARemant Basics Melsele-Beveren G12 A52 - 37Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJI03
za - 01/09 - 17:30OlicsaBBC Glory Bazel Masters 50 - 51Oefenwedstrijd Gespeeld Sporth.St.Lutgardis, Begijnenstr49, 2000 Antwerpen Verslag
za - 01/09 - 18:15Horticult Kontich Wolves HSE DBBC Glory Bazel HSE A41 - 84Oefenwedstrijd Gespeeld Sporthal Sint Rita OR0007230301 Verslag
zo - 02/09 - 13:00BBC Glory Bazel G12 AGent-Oost Eagles G12 A71 - 31Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJG11
za - 08/09 - 10:00Bavi Vilvoorde J16 ABBC Glory Bazel J16 A114 - 51Competitie Gespeeld Stedelijke Sporthal Vilvoorde LAJ1621DFE01
zo - 09/09 - 12:45BBC Glory Bazel G14 ARemant Basics Melsele-Beveren G14 A25 - 51Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHI01 Verslag
zo - 09/09 - 14:45BBC Glory Bazel J18 ABBC Falco Gent J18 B84 - 68Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHE01 Verslag
zo - 09/09 - 17:00BBC Glory Bazel HSE ASilaba Zelzate HSE B60 - 65Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJG01 Verslag
ma - 10/09 - 21:30BBC Glory Bazel Masters BBC Atlas Copco69 - 54Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop Verslag
za - 15/09 - 12:30BC Lede J18 ABBC Glory Bazel J18 A70 - 43Competitie Gespeeld De Ommegang OVJ1831AGH02
za - 15/09 - 12:30BC Lede J18 ABBC Glory Bazel J18 A70 - 43Competitie Gespeeld De Ommegang OVJ1832ACE09
za - 15/09 - 13:00BBC Glory Bazel G10 AHaantjes-Fireballs Oudenaarde G10 A1 - 1Competitie Forfait Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJH07
za - 15/09 - 14:45BBC Glory Bazel J16 AAmon Jeugd Gentson J16 A46 - 79Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1621DEB02 Verslag
za - 15/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Wildcats Gavere G12 A6 - 90Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJA05
za - 15/09 - 16:45BBC Glory Bazel G14 AKoninklijke Sint-Niklase Condors G14 B54 - 25Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHD11 Verslag
za - 15/09 - 17:00BBC Glory Bazel G10 BTigers Evergem G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJC05 Verslag
za - 15/09 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABJM-Gembas Knesselare HSE C84 - 38Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJK15 Verslag
za - 22/09 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren J16 ABBC Glory Bazel J16 A100 - 42Competitie Gespeeld 't wit zand LAJ1621DDE03
za - 22/09 - 11:00BBC Falco Gent G12 ABBC Glory Bazel G12 A89 - 26Competitie Gespeeld Sint Janscollege OVG1231AHJ16
zo - 23/09 - 12:45BBC Glory Bazel G14 ATigers Evergem G14 A41 - 51Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHA03 Verslag
zo - 23/09 - 14:45BBC Glory Bazel J18 ABC Black Boys Erpe-Mere J18 A72 - 55Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHA03 Verslag
zo - 23/09 - 17:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Wuitens Hamme HSE B96 - 50Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJM03 Verslag
za - 29/09 - 12:00B.B.C. Zele J16 ABBC Glory Bazel J16 A41 - 49Oefenwedstrijd Gespeeld V.H.V.D. OR0002440501
za - 29/09 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Lokeren G12 A4 - 80Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJI03
za - 29/09 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ABBC Helios Ford Zottegem G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJI03
za - 29/09 - 17:00BBC Glory Bazel G10 BBBC Falco Gent G10 C1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJK03
za - 29/09 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ARemant Basics Melsele-Beveren HSE D75 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJF07 Verslag
za - 06/10 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld 't wit zand OVG1031BFJ04
za - 06/10 - 11:00BBC Falco Gent J16 ABBC Glory Bazel J16 A74 - 41Competitie Gespeeld Sint Janscollege LAJ1621DCE04
za - 06/10 - 11:30BBC Scheldejeugd Temse G14 ABBC Glory Bazel G14 A29 - 83Competitie Gespeeld Sporthal Temsica OVG1431BCH04 Verslag
za - 06/10 - 12:30BC Lede G12 ABBC Glory Bazel G12 A73 - 43Competitie Gespeeld De Ommegang OVG1232CBA05
za - 06/10 - 12:30BC Lede G12 ABBC Glory Bazel G12 A73 - 43Competitie Gespeeld De Ommegang OVG1231AFJ04
za - 06/10 - 13:00KBBC Upkot Sparta Laarne G12 BBBC Glory Bazel G12 B54 - 21Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Laarne OVG1231CFJ04
za - 06/10 - 13:30BBC Latem - De Pinte J18 BBBC Glory Bazel J18 A39 - 61Competitie Gespeeld OCP OVJ1831AFH04
za - 06/10 - 20:30BBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE BBC Glory Bazel HSE A54 - 70Competitie Gespeeld Sportpark Bergenmeers OVHSE41AAJ04 Verslag
zo - 07/10 - 09:30Gent-Oost Eagles G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportpark Bergenmeers OVG1031DAJ04
za - 13/10 - 12:45BBC Glory Bazel G12 AKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 A72 - 58Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJA05
za - 13/10 - 14:45BBC Glory Bazel G14 APanters Baasrode G14 A57 - 55Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHF05 Verslag
za - 13/10 - 16:45BBC Glory Bazel J16 ABonheiden Basketball J16 A55 - 78Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1621DEA05
za - 13/10 - 18:45BBC Glory Bazel J18 ATigers Evergem J18 A51 - 92Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHC05
za - 13/10 - 18:45BBC Glory Bazel J18 ATigers Evergem J18 A51 - 92Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEF10
za - 13/10 - 21:00BBC Glory Bazel HSE ABBC Falco Gent HSE E55 - 52Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJC05 Verslag
za - 20/10 - 11:00Haantjes-Fireballs Oudenaarde G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Rode Los OVG1031DHJ06
za - 20/10 - 13:30BBC Scheldejeugd Temse G12 ABBC Glory Bazel G12 B113 - 22Competitie Gespeeld Sporthal Temsica OVG1231CCJ06
za - 20/10 - 16:00KBBC Bavi Gent G12 ABBC Glory Bazel G12 A52 - 74Competitie Gespeeld Sporthal Neptunus OVG1231ACJ06
za - 20/10 - 17:00Onderons Grembergen HSE BBBC Glory Bazel HSE A51 - 66Competitie Gespeeld Sporthal Scheldedreef OVHSE41AHJ06 Verslag
zo - 21/10 - 09:00Tigers Evergem G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVG1031BCJ06
zo - 21/10 - 13:00BBC Glory Bazel J16 ARemant Basics Melsele-Beveren J16 A55 - 92Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1621DED08
zo - 21/10 - 15:00BBC Glory Bazel G14 AKBBC Upkot Sparta Laarne G14 A45 - 57Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHE06
zo - 21/10 - 17:00BBC Glory Bazel J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 B66 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHB06
zo - 21/10 - 17:00BBC Glory Bazel J18 ACrelan Okapi Aalstar J18 B66 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEB11
ma - 22/10 - 21:30BBC Glory Bazel Masters Easy Basket46 - 47Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop Verslag
za - 27/10 - 12:45BBC Glory Bazel G10 ARemant Basics Melsele-Beveren G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJF13
za - 27/10 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BKBBC Upkot Sparta Laarne G12 B16 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJF13
za - 27/10 - 14:30BC Lede G14 ABBC Glory Bazel G14 A64 - 51Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld De Ommegang BOVG14160301
za - 27/10 - 14:45BBC Glory Bazel J16 ABavi Vilvoorde J16 A37 - 101Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1621DEF06
za - 27/10 - 16:45BBC Glory Bazel J18 ABBC Erembodegem J18 A55 - 51Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVJ18VR0701
za - 27/10 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC White Star - Witte Sterren St. Amandsberg HSE 70 - 54Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJA17 Verslag
zo - 28/10 - 13:00BBC Glory Bazel G12 ARemant Basics Melsele-Beveren G12 A44 - 59Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVG12161301
zo - 28/10 - 13:00BBC Glory Bazel G10 BGent-Oost Eagles G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJA15
zo - 28/10 - 15:00BBC Glory Bazel J16 ARemant Basics Melsele-Beveren J16 A31 - 120Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVJ16VR0301
zo - 28/10 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AGent-Oost Eagles G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJA05
za - 03/11 - 10:00B.B.C. Zele J18 BBBC Glory Bazel J18 A49 - 69Competitie Gespeeld V.H.V.D. OVJ1831ADH07
za - 03/11 - 14:45Amon Jeugd Gentson G14 BBBC Glory Bazel G14 A58 - 54Competitie Gespeeld Leopoldskazerne OVG1431BJH07
za - 03/11 - 16:30BC Lede G12 CBBC Glory Bazel G12 B72 - 22Competitie Gespeeld De Ommegang OVG1231CHJ16
zo - 04/11 - 12:45BBC Glory Bazel J16 ABBC Falco Gent J16 A57 - 87Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1621DEC09
do - 08/11 - 19:30BBC Atlas CopcoBBC Glory Bazel Masters 77 - 46Competitie Gespeeld Atlas Copco, Atomiumlaan, 2610 Wilrijk Verslag
za - 10/11 - 12:45BBC Glory Bazel G10 AAmon Jeugd Gentson G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJB08
za - 10/11 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Eksaarde G12 A22 - 86Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJB08
za - 10/11 - 14:00Bonheiden Basketball J16 ABBC Glory Bazel J16 A79 - 41Competitie Gespeeld TC Heiveld hal 3 LAJ1621DAE10
za - 10/11 - 14:45BBC Glory Bazel J18 AB.B.C. Zele J18 B84 - 64Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHD14
za - 10/11 - 15:00BBC Glory Bazel G12 AKBBC Upkot Sparta Laarne G12 A72 - 37Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJB08
za - 10/11 - 16:45BBC Glory Bazel G14 AGent-Oost Eagles G14 A44 - 57Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHG08
za - 10/11 - 17:00BBC Glory Bazel G10 BBBC Scheldejeugd Temse G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJL08
za - 10/11 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ATigers Evergem HSE B84 - 49Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJL08 Verslag
za - 17/11 - 11:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen OVG1031BDJ09
za - 17/11 - 12:00BBC Houtem G12 BBBC Glory Bazel G12 B80 - 14Competitie Gespeeld De Fabriek OVG1231CDJ09
za - 17/11 - 12:50BBC Eksaarde G14 ABBC Glory Bazel G14 A25 - 95Competitie Gespeeld Sporthal De Muylaert OVG1431BBH09
za - 17/11 - 13:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen OVG1031DDJ09
za - 17/11 - 15:30Crelan Okapi Aalstar J18 BBBC Glory Bazel J18 A87 - 47Competitie Gespeeld Forum Aalst OVJ1831ABH13
za - 17/11 - 15:30Crelan Okapi Aalstar J18 BBBC Glory Bazel J18 A87 - 47Competitie Gespeeld Forum Aalst OVJ1832ABE14
zo - 18/11 - 11:00Tigers Evergem G12 ABBC Glory Bazel G12 A48 - 43Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVG1231ADJ09
zo - 18/11 - 16:30BBC Erembodegem HSE ABBC Glory Bazel HSE A66 - 62Competitie Gespeeld Denderdal OVHSE41ADJ09 Verslag
za - 24/11 - 12:45BBC Glory Bazel G12 APanters Baasrode G12 A63 - 47Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJE01
za - 24/11 - 14:45BBC Glory Bazel G10 BBBC Helios Ford Zottegem G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJI01
za - 24/11 - 16:45BBC Glory Bazel G10 ABBC Houtem G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJE01
za - 24/11 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Lokeren HSE A92 - 44Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJN10 Verslag
zo - 25/11 - 13:00Tigers Evergem J18 ABBC Glory Bazel J18 A140 - 40Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVJ1831ACH12
zo - 25/11 - 13:00Willibies Antwerpen J16 ABBC Glory Bazel J16 A62 - 47Competitie Gespeeld Expohal LAJ1622GCD08
zo - 25/11 - 13:00Tigers Evergem J18 ABBC Glory Bazel J18 A140 - 40Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVJ1832AFE13
za - 01/12 - 13:15Onderons Grembergen G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Gemeentelijke Basisschool Grembergen OVG1031BGJ02
za - 01/12 - 15:00Onderons Grembergen G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Gemeentelijke Basisschool Grembergen OVG1031DGJ02
za - 01/12 - 17:00Onderons Grembergen G12 ABBC Glory Bazel G12 B68 - 12Competitie Gespeeld Gemeentelijke Basisschool Grembergen OVG1231CGJ02
zo - 02/12 - 15:00BBC Glory Bazel G12 ABC Lede G12 A69 - 77Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJF13
zo - 02/12 - 15:00BBC Glory Bazel G12 ABC Lede G12 A69 - 77Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1232CAB06
zo - 02/12 - 17:00BBC Glory Bazel J16 AB.B.C. Zele J16 A64 - 66Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDJ09
do - 06/12 - 21:30Easy BasketBBC Glory Bazel Masters 70 - 57Competitie Gespeeld Sporth.DeNachtegaal,Duffelsestw.145,2550 Kontich Verslag
za - 08/12 - 12:45BBC Glory Bazel J18 APanters Baasrode J18 A81 - 90Beker van Oost-Vlaanderen Gespeeld Sportcentrum De Dulpop BOVJ18080201
za - 08/12 - 14:45BBC Glory Bazel G12 BBBC Houtem G12 B16 - 49Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJD18
za - 08/12 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AKoninklijke Sint-Niklase Condors G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJD18
za - 08/12 - 16:45BBC Glory Bazel G12 ATigers Evergem G12 A55 - 48Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJD18
za - 08/12 - 17:00BBC Glory Bazel G10 BBBC Houtem G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJE10
za - 08/12 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AWasocub Waasmunster HSE A68 - 63Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJE12 Verslag
za - 15/12 - 09:00Amon Jeugd Gentson G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Leopoldskazerne OVG1031DBJ11
za - 15/12 - 09:00Amon Jeugd Gentson G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Leopoldskazerne OVG1031BBJ17
za - 15/12 - 11:00BBC Eksaarde G12 ABBC Glory Bazel G12 B78 - 15Competitie Gespeeld Sporthal De Muylaert OVG1231CBJ17
za - 15/12 - 17:15BBC Hotshots Destelbergen HSE BBBC Glory Bazel HSE A75 - 67Competitie Gespeeld Sportpark Bergenmeers OVHSE41ABJ13 Verslag
zo - 16/12 - 09:00KBBC Upkot Sparta Laarne G12 ABBC Glory Bazel G12 A62 - 45Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Laarne OVG1231ABJ17
za - 05/01 - 09:00Panters Baasrode G12 ABBC Glory Bazel G12 A55 - 55Competitie Gespeeld Pantershal OVG1231AEJ10
za - 05/01 - 09:00BBC Falco Gent J18 BBBC Glory Bazel J18 A59 - 70Competitie Gespeeld Sint Janscollege OVJ1831AEH08
za - 05/01 - 12:30BBC Houtem G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld De Fabriek OVG1031BEJ10
zo - 06/01 - 11:00Remant Basics Melsele-Beveren G14 ABBC Glory Bazel G14 A66 - 51Competitie Gespeeld 't wit zand OVG1431BIH10
zo - 06/01 - 14:45Silaba Zelzate HSE BBBC Glory Bazel HSE A87 - 75Competitie Gespeeld Eurohall Zelzate OVHSE41AGJ14 Verslag
za - 12/01 - 09:00Gent-Oost Eagles G12 ABBC Glory Bazel G12 A33 - 66Competitie Gespeeld Sporthalle Melle Vogelhoek OVG1231AGJ02
za - 12/01 - 14:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 BBBC Glory Bazel G14 A43 - 52Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen OVG1431BDH02
za - 12/01 - 16:00Horticult Kontich Wolves J16 ABBC Glory Bazel J16 A67 - 42Competitie Gespeeld Sporthal Sint Rita LAJ1622GHD11
za - 12/01 - 20:30BJM-Gembas Knesselare HSE CBBC Glory Bazel HSE A69 - 106Competitie Gespeeld MEOS OVHSE41AKJ02 Verslag
za - 19/01 - 12:00Red Vic Wilrijk J16 ABBC Glory Bazel J16 A44 - 66Competitie Gespeeld Sporthal Red Vic LAJ1622GED12
za - 19/01 - 12:00BBC Lokeren G12 ABBC Glory Bazel G12 B77 - 15Competitie Gespeeld Stedelijke Sporthal Durmehal OVG1231CIJ12
za - 19/01 - 15:15BBC Falco Gent G10 CBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Rozebroeken OVG1031DKJ14
za - 19/01 - 16:30BC Black Boys Erpe-Mere J18 ABBC Glory Bazel J18 A65 - 76Competitie Gespeeld Sint Bavo OVJ1831AAH10
za - 19/01 - 18:30BBC Wuitens Hamme HSE BBBC Glory Bazel HSE A62 - 91Competitie Gespeeld Sporthal De Veerman OVHSE41AMJ16 Verslag
zo - 20/01 - 11:00BBC Helios Ford Zottegem G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Helios OVG1031BIJ12
zo - 20/01 - 11:00Remant Basics Melsele-Beveren G12 ABBC Glory Bazel G12 A61 - 41Competitie Gespeeld 't wit zand OVG1231AIJ12
zo - 20/01 - 15:00Tigers Evergem G14 ABBC Glory Bazel G14 A61 - 53Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVG1431BAH12
za - 26/01 - 12:45BBC Glory Bazel G14 ABBC Scheldejeugd Temse G14 A85 - 23Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHC13
za - 26/01 - 14:45BBC Glory Bazel J18 ABBC Latem - De Pinte J18 B39 - 70Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1831AHF11
za - 26/01 - 15:00BBC Glory Bazel G12 BOnderons Grembergen G12 A13 - 52Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJG11
za - 26/01 - 16:45BBC Glory Bazel J16 AElite Academy Antwerp J16 A46 - 64Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDB10
za - 26/01 - 17:00BBC Glory Bazel G10 AOnderons Grembergen G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJG11
za - 26/01 - 20:15BBC Falco Gent HSE EBBC Glory Bazel HSE A54 - 70Competitie Gespeeld Sint Janscollege OVHSE41ACJ18 Verslag
ma - 04/02 - 21:30BBC Glory Bazel Masters Easy Basket39 - 52Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop Verslag
za - 09/02 - 11:00Gent-Oost Eagles G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthalle Melle Vogelhoek OVG1031BAJ14
za - 09/02 - 11:00Basket Willebroek J16 ABBC Glory Bazel J16 A87 - 55Competitie Gespeeld Sporthal de Schalk LAJ1622GID14
za - 09/02 - 13:00Panters Baasrode G14 ABBC Glory Bazel G14 A47 - 61Competitie Gespeeld Pantershal OVG1431BFH14
za - 09/02 - 14:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 ABBC Glory Bazel G12 A60 - 54Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen OVG1231AAJ14
zo - 10/02 - 09:00Tigers Evergem G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVG1031DCJ16
zo - 10/02 - 13:00BBC Wildcats Gavere G12 ABBC Glory Bazel G12 B78 - 9Competitie Gespeeld De Vierklaver OVG1231CAJ14
za - 16/02 - 12:45BBC Glory Bazel J18 AKoninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J18 82 - 68Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEA02
za - 16/02 - 13:00BBC Glory Bazel - G-teamCobras G-team48 - 74Oefenwedstrijd Gespeeld Sportcentrum De Dulpop
za - 16/02 - 14:45BBC Glory Bazel G12 BBBC Scheldejeugd Temse G12 A9 - 98Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJC15
za - 16/02 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ATigers Evergem G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031BJC15
za - 16/02 - 16:45BBC Glory Bazel G12 AKBBC Bavi Gent G12 A80 - 33Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJC15
za - 16/02 - 17:00BBC Glory Bazel G10 BHaantjes-Fireballs Oudenaarde G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJH17
za - 16/02 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AOnderons Grembergen HSE B104 - 38Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJH19 Verslag
zo - 17/02 - 13:00BBC Glory Bazel J16 AWillibies Antwerpen J16 A65 - 68Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDC17
zo - 17/02 - 13:00KBBC Upkot Sparta Laarne G14 ABBC Glory Bazel G14 A64 - 37Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Laarne OVG1431BEH15
za - 23/02 - 09:00Remant Basics Melsele-Beveren G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld 't wit zand OVG1031DFJ18
za - 23/02 - 09:00Haantjes-Fireballs Oudenaarde G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Rode Los OVG1031BHJ16
za - 23/02 - 14:00Gembo Borgerhout J16 ABBC Glory Bazel J16 A58 - 54Competitie Gespeeld Sporthal Luysbekelaar LAJ1622GFD16
za - 23/02 - 18:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE DBBC Glory Bazel HSE A55 - 76Competitie Gespeeld 't wit zand OVHSE41AFJ20 Verslag
zo - 24/02 - 13:00BBC Glory Bazel G14 AAmon Jeugd Gentson G14 B42 - 56Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHJ16
zo - 24/02 - 15:00BBC Glory Bazel G12 BBC Lede G12 C12 - 57Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231CJH07
zo - 24/02 - 15:00BBC Glory Bazel J18 AKBBC Bavi Gent J18 A67 - 53Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEH03
zo - 24/02 - 17:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Falco Gent G12 A54 - 101Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1231AJH07
zo - 03/03 - ?Cobra's SchotenBBC Glory Bazel - G-team - Oefenwedstrijd Gepland
zo - 03/03 - 09:00KBBC Upkot Sparta Laarne J18 ABBC Glory Bazel J18 A114 - 57Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Laarne OVJ1832AGE01
zo - 03/03 - 15:00Tigers Evergem HSE BBBC Glory Bazel HSE A74 - 83Competitie Gespeeld Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVHSE41ALJ21
za - 09/03 - ?Lions Nijlen/KesselBBC Glory Bazel - G-team - Oefenwedstrijd Gepland
za - 09/03 - 10:00B.B.C. Zele J16 ABBC Glory Bazel J16 A59 - 52Competitie Gespeeld V.H.V.D. LAJ1622GJD18
za - 09/03 - 12:45BBC Glory Bazel J18 ABBC United Ninove J18 A82 - 74Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AED04
za - 09/03 - 13:00Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal De Witte Molen OVG1032DDC01
za - 09/03 - 14:45BBC Glory Bazel G10 BOnderons Grembergen G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJG13
za - 09/03 - 16:45BBC Glory Bazel G14 ABBC Eksaarde G14 A79 - 24Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1431BHB18
za - 09/03 - 17:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Houtem G12 C20 - 32Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1242IAB01
za - 09/03 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Erembodegem HSE A73 - 67Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJD22 Verslag
za - 16/03 - 12:45BBC Glory Bazel J18 AKBBC Upkot Sparta Laarne J18 A67 - 87Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVJ1832AEG05
za - 16/03 - 14:00BBC United Ninove G12 BBBC Glory Bazel G12 B36 - 34Competitie Gespeeld Sporthal Ninove OVG1242ICA02
za - 16/03 - 14:45BBC Glory Bazel J16 AGembo Borgerhout J16 A48 - 68Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDF07
za - 16/03 - 15:00Gent-Oost Eagles G14 ABBC Glory Bazel G14 A75 - 33Competitie Gespeeld Sporthalle Melle Vogelhoek OVG1431BGH17
za - 16/03 - 16:30BBC Houtem G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld De Fabriek OVG1031DEJ21
za - 16/03 - 20:00BBC Lokeren HSE ABBC Glory Bazel HSE A55 - 87Competitie Gespeeld Stedelijke Sporthal Durmehal OVHSE41ANJ23 Verslag
zo - 17/03 - 12:00BBC Houtem G12 ABBC Glory Bazel G12 A50 - 61Competitie Gespeeld De Fabriek OVG1232CDA01
za - 23/03 - 13:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Deinze-Nazareth G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVG1232CAC02
za - 23/03 - 14:45BBC Glory Bazel J16 AKoninklijke Sint-Niklase Condors J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDG13
za - 23/03 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ACrelan Okapi Aalstar G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1032DCE03
za - 23/03 - 16:45BBC Glory Bazel G10 BKoninklijke Sint-Niklase Condors G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJD20
za - 23/03 - 17:00BBC Glory Bazel G12 BSgolba Aalter G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVG1242IAD03
za - 23/03 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Hotshots Destelbergen HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE41AJB26
za - 30/03 - 10:00BBC Erembodegem G10 ABBC Glory Bazel G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Denderdal OVG1032DBC04
za - 30/03 - 12:45Koninklijke BBC Wezen-Vrienden Geraardsbergen J18 BBC Glory Bazel J18 A - Competitie Gepland De Kriebel OVJ1832AAE06
za - 30/03 - 14:00Elite Academy Antwerp J16 ABBC Glory Bazel J16 A - Competitie Gepland Sportoase Elshout LAJ1622GBD01
zo - 31/03 - 11:30Gent-Oost Eagles G12 CBBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sportpark Bergenmeers OVG1242IEA04
zo - 31/03 - 12:45BBC Glory Bazel G10 BAmon Jeugd Gentson G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1031DJB22
do - 04/04 - 21:30Easy BasketBBC Glory Bazel Masters - Competitie Gepland Sporth.DeNachtegaal,Duffelsestw.145,2550 Kontich
za - 06/04 - 12:45BBC Glory Bazel J16 AHorticult Kontich Wolves J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDH02
za - 06/04 - 13:30KBBC Bavi Gent J18 ABBC Glory Bazel J18 A - Competitie Gepland Sporthal Neptunus OVJ1832AHE07
zo - 07/04 - 17:00Wasocub Waasmunster HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Hoogendonck OVHSE41AEJ25
za - 13/04 - 10:30BBC Deinze-Nazareth G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Palaestra OVG1232CCA03
za - 20/04 - 09:30BBC Scheldejeugd Temse G10 ABBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Sporthal Temsica OVG1031DLJ19
za - 27/04 - 12:45BBC Glory Bazel J16 ARed Vic Wilrijk J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDE03
za - 27/04 - 13:00BBC Glory Bazel G12 ABBC Houtem G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVG1232CAD04
za - 27/04 - 13:00BBC United Ninove J18 ABBC Glory Bazel J18 A - Competitie Gepland Sporthal Ninove OVJ1832ADE08
za - 27/04 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ARemant Basics Melsele-Beveren G10 A1 - 1Competitie Gespeeld Sportcentrum De Dulpop OVG1032DCA05
zo - 28/04 - ?GeelBBC Glory Bazel - G-team - Oefenwedstrijd Gepland
zo - 28/04 - 09:00BBC Helios Ford Zottegem G10 BBBC Glory Bazel G10 B1 - 1Competitie Gespeeld Helios OVG1031DIJ12
ma - 29/04 - 21:30BBC Glory Bazel Masters BBC Atlas Copco - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop
za - 04/05 - 12:45BBC Glory Bazel J16 ABasket Willebroek J16 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop LAJ1622GDI05
zo - 05/05 - ?BBC Glory Bazel - G-team??? - Tornooi Gepland Sportcentrum De Dulpop
zo - 12/05 - 10:00Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 ABBC Glory Bazel J16 A - Competitie Gepland Sporthal De Witte Molen LAJ1622GGD04
wo - 29/05 - ?Special OlympicsBBC Glory Bazel - G-team - Tornooi Gepland St.Niklaas / Beveren
do - 30/05 - ?Special OlympicsBBC Glory Bazel - G-team - Tornooi Gepland St.Niklaas / Beveren
vr - 31/05 - ?Special OlympicsBBC Glory Bazel - G-team - Tornooi Gepland St.Niklaas / Beveren
za - 01/06 - ?Special OlympicsBBC Glory Bazel - G-team - Tornooi Gepland St.Niklaas / Beveren
zo - 30/06 - ?familiedag SchotenBBC Glory Bazel - G-team - Oefenwedstrijd Gepland